ABB pabeidz Pilnā Servisa uzņēmējdarbības nodošanu uzņēmumam Nordic Capital

2015-01-06 - Darījums ir sekmīgi pabeigts 2014. gada 30. decembrī.

Cīrihe, Šveice, 2015. gada 5. janvāris - ABB, vadošā elektroenerģētikas un automātikas tehnoloģiju uzņēmumu grupa, ir sekmīgi pabeigusi sava Pilnā Servisa uzņēmējdarbības nodošanu. Darījums tika sekmīgi pabeigts 2014. gada 30. decembrī, neatklājot darījuma summu.

Pilnā Servisa pārdošana, par ko tika paziņots 2014. gada augustā, notika saskaņā ar ABB apņemšanos turpināt uzņēmējdarbības optimizāciju. Iepriekšējā gada laikā ABB kopumā ir pārdevusi sešus biznesus, kas nepietiekami labi papildināja ABB galvenos darbības virzienus, par tiem saņemot aptuveni vienu miljardu ASV dolāru.

Jaunais uzņēmums ar nosaukumu “Quant” tika izveidots 2015. gada 1. janvārī, kā neatkarīgs rūpnieciskā servisa pakalpojumu sniedzējs.

ABB Pilnais Serviss tika attīstīts kā blakus darbības virziens ABB produktu un sistēmu servisam un nu ir kļuvusi par veiksmīgu neatkarīgi pastāvošu uzņēmējdarbību. Tajā pašā laikā ABB turpinās veikt savu produktu un sistēmu apkalpošanu visā to dzīves ciklā enerģētikas, rūpniecības, kā arī transporta un infrastruktūras klientiem.

ABB (www.abb.com) ir līderis elektroenerģētikas un automātikas tehnoloģijās, kas palīdz tās klientiem – enerģētikas un rūpniecības uzņēmumiem – uzlabot darbības rādītājus, vienlaicīgi samazinot ietekmi uz apkārtējo vidi. ABB visā pasaulē nodarbina aptuveni 145 000 strādājošo 100 pasaules valstīs.

Par Nordic Capital:

Nordic Capital Funds ir veikuši ieguldījumus lielos un vidējos uzņēmumos kopš 1989. gada. Nordic Capital sekmē vērtību radīšanu ar saviem ieguldījumiem īpašumtiesībās, kā arī mērķtiecīgu attīstību un operatīvās darbības uzlabojumiem. Vairāk informācijas par Nordic Capital, lūdzu, meklējiet www.nordiccapital.com.


Papildu informācijas iegūšanai lūdzam sazināties ar:

ABB Grupa, Mediju attiecības
Thomas Schmidt, Antonio Ligi
(Cīrihe, Sveice)
Tālr.: +41 43 317 6568
media.relations@ch.abb.com

  •   Atcelt
   • Twitter
   • Facebook
   • LinkedIn
   • Weibo
   • Drukāt
   • Epasts
  •   Atcelt
  seitp202 66e4b7a35f64b2e1c1257dc5002e18a1