Thomson Reuters atzīst ABB par vienu no 2014. gada 100 labākajiem inovatoriem pasaulē

2014-11-07 - Inovāciju pārākums pilnībā ieviests uzņēmuma Nākamā līmeņa stratēģijā

Cīrihe (Zurich), Šveice, 2014. gada 7. novembris. Jau trešo gadu „Thomson Reuters” ir atzinusi „ABB” par vienu no 100 labākajiem inovatoriem pasaulē.

Ar šo balvu uzņēmumiem visā pasaulē tiek izteikta atzinība par to izcilo uzticību globālajām inovācijām, ideju aizsardzībai un izgudrojumu komercializēšanai.

„Šī atzinība ir spēcīgs apstiprinājums. Inovācijas ir iesakņojušās „ABB” DNS un mūsu Nākamā līmeņa stratēģijas pīlārā,” saka „ABB” vadītājs Ulrihs Špīshofers (Ulrich Spiesshofer). „Jaunās tehnoloģijas ir pamatu pamats, lai panāktu ienesīgu izaugsmi, mums stratēģiski koncentrējoties uz ienākšanu tirgū, inovācijām un paplašināšanos.”

Par savu Nākamā līmeņa stratēģiju „ABB” paziņoja 2014. gada septembrī. Uzņēmums solīja panākt ienesīgu izaugsmi, izmantojot koncentrētas iniciatīvas saistībā ar ienākšanu tirgū, inovācijām un paplašināšanos (market penetration, innovation and expansion - PIE).

2014. gadā „ABB” paziņoja par lieliem tehnoloģiskiem sasniegumiem, tostarp izstrādāto YuMi – pasaulē pirmo robotu, kas pilnībā sadarbojas ar cilvēkiem. YuMi ir paredzēts jaunai automātikas ērai, kur cilvēki un roboti strādā roku rokā un drošība ir iebūvēta robota funkcionalitātē. YuMi robots paplašinās robotu tirgu, jo tas ir īpaši izstrādāts, lai montētu produkciju patērētāju elektronikas, datoru un komunikāciju nozarei.

Starp papildu „ABB” inovācijām jāmin augsta sprieguma līdzstrāvas (HVDC) kabelis, kas vairāk nekā dubulto elektroenerģētikas jaudu līdz apmēram 2 600 megavatiem (MW). Tas var aptvert līdz pat 1500 kilometrus lielus attālumus zem jūras līmeņa un pazemes lietojumos, kas padara kabeli ideāli piemērotu efektīvai elektroenerģijas piegādei pa blīvi apdzīvotām vai apkārtējai videi svarīgām teritorijām.

Uzņēmums paziņoja arī par projektu, kur tiek izmantota pasaulē pirmā augstsprieguma automātslēdža tehnoloģija, kas izmanto jaunu izolācijas gāzes maisījumu kā aizvietotāju sēra heksafluorīdam (SF6). Šis sasniegums samazina tehnoloģijas ietekmi uz vidi, jo tai ir ļoti zemas iespējas palielināt siltumnīcefekta gāzu izmešus.

„ABB” ik gadu iegulda aptuveni 1,5 miljardus ASV dolāru izpētē un attīstībā. Uzņēmums nodarbina gandrīz 8500 inženiertehniskos darbiniekus vairāk nekā 20 valstīs.

„ABB” (www.abb.com) ir līderis elektroenerģētikas un automātikas tehnoloģijās, kas palīdz inženierkomunikāciju, rūpnieciskajiem, transporta un infrastruktūras klientiem uzlabot darbības rādītājus, vienlaikus samazinot ietekmi uz apkārtējo vidi. „ABB” uzņēmumi darbojas apmēram 100 valstīs un nodarbina aptuveni 145 000 strādājošo.

Ja Jums nepieciešama jebkāda palīdzība saistībā ar tehniskajiem terminiem šajā paziņojumā, lūdzu, apmeklējiet: www.abb.com/glossary

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzam sazināties ar:
„ABB” Grupas mediju attiecību nodaļu
Tomass Šmits (Thomas Schmidt); Antonio Lidži (Antonio Ligi)
(Cīrihe, Šveice)
Tālr: +41 43 317 6568
media.relations@ch.abb.com
http://twitter.com/ABBcomms

  •   Atcelt
   • Twitter
   • Facebook
   • LinkedIn
   • Weibo
   • Drukāt
   • Epasts
  •   Atcelt
  seitp202 52002caf6b8b8749c1257d89005191a8